Çerkezköy Su tesisatçısı

Çerkezköy Su tesisatçısı

Çerkezköy Su tesisatçısı

Çerkezköy Su tesisatı, Su projesi, kalorifer tesisatı, kombi değişimi ve montajı, petek temizliği, şofben tesisatları, yıllardır Sıhhi Tesisatı sektöründe edindiğimiz tecrübeler ve tecrübeli kadromuzla sizlere yardımcı olmaya 7 gün 24 saat hizmet vermekteyiz. Gerekli destek almak için bizi aramanız, bize uğramanız ya da iletişim formu aracılığı ile firmamıza mail göndermeniz yeterlidir. Sıhhi Tesisatı, Teski’nin uygun gördüğü malzeme ve boru çaplarına uygun olarak estetik bir şekilde Ereğli Tesisat tarafından yapılmaktadır. Daire ve işyeriniz için hangi aşamalardan geçeceği ile ilgili bilgi verip ücretsiz keşif yapmaktayız.

Çerkezköy Su tesisat Tamiri

Ereğli Tesisat işimize olan bağlılığımızdan dolayı yapılacak olan Çerkezköy Su tesisatı, sıhhi tesisat tamiratlarında 7 gün 24 saat hizmet vermekteyiz. Sıhhi tesisat tadilatı ve onarımı tesisatın bir kısmını veya eskimiş Çerkezköy Su tesisatların tamamını yapmaktayız. Firmamız Çerkezköy Su tesisatı tamiri yaparken tesisat üzerinde bulunan musluk bataryaları, sıhhi tesisat ek parçaları, vitrifiye ile ilgili parçaların tamiratını yapmaktayız. Çerkezköy Su tesisat Tamiri.

Çerkezköy Su tesisatçısı
Çerkezköy Su tesisatçısı, Çerkezköy Su tesisatı, Çerkezköy Su tesisat tamiri, Çerkezköy Su tesisat tamircisi, Çerkezköy Su tesisat ustası

Firmamız bakır boru tesisatı, bakır boru kalorifer tesisatı, bakır boru su kaçağı tamiri, bakır boru tamiri servisleri hizmeti de vermekteyiz. Kombi ve petek montajı, kalorifer tesisatı ve petek yıkama, kat kaloriferi tamiratları, şofben montajı, kalorifer su kaçağı tamiri, doğalgaz proje çizimi yapmaktayız. Ereğli Tesisisat önemli marka ve ürünlerin montajını ve değişimini 7 gün 24 saat hizmet vermekteyiz.

ACİL ÇAĞRI – 7/24

+90 535 298 12 74

 

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sohbeti Aç
Yardımcı Olalımmı ?
Merhaba
Ben Turan Usta Size Nasıl Yardımcı Olabilirim ?