Tekirdağ Kanal Tıkanıklığı Açma Yöntemleri

Su Kaçağı Tespiti Çorlu

Su Kaçağı Tespiti Çorlu

Su kaçağı tespiti Çorlu işlemleri uzmanlık gerektirir. Su kaçakları illa ki gözle görülür bir halde var olmaz. Su kaçağı tespiti uzunca yıllardır yapılır. Eski yöntemler ile uzun tadilat dönemleri de geride kaldı. Şimdi teknolojinin gelişmesi ile birlikte çok daha hasarsız ve çok daha az masraf çıkaran, hızlı işlemler sizleri bekliyor. İstediğiniz her su kaçağı için uygun fiyatlı onarımlar yapılır iken bir de rutin kontrol ve onarımlar için de bizleri her an aramanız mümkün. Telefon numaramı +90 535 298 12 74

 

Evde Su Kaçağının Anlaşılması Hakkında

 

Su kaçağının var olduğunu anlamak pek de zor değildir. Sizler için önerebileceğimiz bir yöntemi paylaşmak iyi olabilir. Su sayaçlarınızı ve su vanalarınızı kapatın. Daha açık bir şekilde belirtmek gerekir ise; evinize yahut da kaçağın var olduğunu anlamak istediğiniz yere ait var ola tüm su kanallarını ve vanalarını kapatmanız gerekir. Kapatır iken, son numaralara bakmalısınız. Hemen ardından birkaç dakika sonra eğer sayaç numaralarında bir değişiklik söz konusu ise; bilmediğiniz, kaçak bir su sızıntısı söz konusudur, anlamına gelir. Bu tarz gizli su kaçaklarının en ağır bedeli, yüklü miktarda gelen faturalardır. Sizler, bu tarz bir kaçağı yaptırmak için hemen; Ereğli tesisatı arayın ve gerisini keyifle seyredin. Ereğli tesisat, profesyonel ekibi ile birlikte; Turan Usta Yanınızda tel: +90 535 298 12 74

 

Gizli su kaçağının nerden kaynaklandığını bulmaya başlar. Kaynağın bulunması anında kullanılan; radyoaktif cihazların ve kamera sisteminin kullanıldığını bilmeniz gerekir. Yani; herhangi bir yıkım işlemi olmadan kaçağın var olduğu yer birkaç saniye içerisinde bulunur.

Ardından bulunan bölgenin tam olarak sorunu belirlenir ve direk onarım işlemi başlar. Onarım sırasında en az hasar ile çalışılmaya büyük özen gösterilir. Ve aynı gün içerisinde; tadilatın yapıldığı alan; kullanılabilecek bir halde sizlere teslim edilir.

İşlemlerin teknolojik ağırlıklı olara sizlere sunulması asla fiyatlara yansıtılmaz. Fiyatlarımız gereğinden çok daha fazla uygundur.

Verilen gizli su kaçağı hizmetinin ardından tekrar sorun yaşanmaması için sizlere elbette ki birkaç öneri sunuyoruz. Ve eğer müşteri talebi söz konusu ise; belirli rutin kontrolleri yapmayı da üstleniyoruz.

Kamera Görüntüleme Yöntemi Hizmeti

 

Su-kaçağı-tespiti-Çorlu

 

Kamera görüntüleme hizmeti sayesinde, su sorunlarının çok daha kolay bir şekilde hallolduğu görülmektedir. Bizler; banyo, tuvalet, mutfak ve bazı su tesisat boruları üzerinde kamera sistemini uygulamaktayız. Genel itibari ile atık su giderleri için kullandığımız, kamera yöntemi sayesinde; boruların durumunu görmek ve var ise çatlak ve ayrılmalarını tespit etmek sorunsuz bir işlem olur. Zeminlerin tam olarak içerisinde yer alan su tesisatlarının tamiri açısından bu sistemin kusursuz olduğunu söyleyebiliriz.

 

Banyo, tuvalet, mutfak ve duvar aralarında yer alan su tesisatlarındaki sorunların halledilmesi hususunda kamera sistemi çok fazla yarar sağlar.

Bu sayede; büyükçe yıkımlar ve fayans kırmaları yapmak yerine yalnızca dört fayanslık bir alanın kırılması, tadilat açısından yeterli olur.

Kamera sistemi sayesinde; su kaçaklarının bazı farklı halleri de gözlemlenir. Yani; su giderinin tıkalı olması gibi sorunlar ile karşılaşıldığı hallerde; yalnızca borulara akıtılan sıcak su temizliği sayesinde sorun ortadan kaldırılabilir.

Bunca teknoloji ve profesyonel hizmeti; büyük bir keyif ve uygun fiyat karşılığında sunan Ereğli tesisat, her an size bir telefon kadar uzakta yer almaktadır. Unutmayın ki yalnızca büyük sorunlarınızda değil; su tesisatı ile alakalı olarak yardıma ihtiyacınız olduğu her an arayabilir ve size yardımcı olmamamız isteyebilirsiniz.

Akustik Dinleme Yöntemi İle Tanışın

 

Su kaçağının bulunması için geliştirilen teknolojik yöntemlerden biri de; akustik dinleme yöntemidir. Genel itibari ile profesyonel ellerin bu yöntemi kullanması, tüm su tesisat sorunlarının bir daha ortaya çıkmamasını sağlayacak kadar büyük bir önem arz eder.

 

Akustik dinleme yöntemi sayesinde, duvarların içerisinde yer alan su tesisatlarının sorunları kolaylık ile belirlenir.

Küvet altı ve fayans altlarında da etkili olan yöntem; tesisatçıların direk olarak sorunlu yerler ile ilgilenmesini sağlıyor.

Minik bir cihazın istenilen bölgeye tutulması ve bunun ardından bir kulaklık yardımı ile sesin algılanması şeklinde ilerleyen bir yöntemdir. Bu yöntem uygulanır iken kaçak su sızıntısının tam olarak gidiş yolu dahi bulunabilir. Ve belirtmek gerekir ki usta ellerce kullanılmayan bir akustik yöntem; yanlış algılamalar sebebi ile fazlası ile maliyete ve zaman kaybına neden olabilir.

Ereğli tesisat ekibi, akustik su sızıntı cihazı ile birlikte verdiği tüm hizmetleri kusursuzca gerçekleştirmiştir.

Dinleme yöntemi yapılarak bulunan su sızıntılarının genel itibari ile temiz su akıntıları olması gerekir. Verilen basınç ile eşdeğer sonuçlar veren yöntem mutlaka su sızıntısı yaşayan bireylerin memnuniyetini sağlıyor.

Su Kaçağı Probleminin Kimyasal İlaç Yöntemi İle Kapatılması

 

İlk dönelerde yurt dışından temin edilen ve sonradan yani; 2012 yılı itibari ile ülkemizde de üretilmeye başlayan kimyasallar yardımı ile kullanılan bir yöntemi de uyguluyoruz. Bu yöntem; başlarda biraz maliyetli iken şu an el yakmayan ve asla pişman etmeyen türden. Ereğli tesisatın uzman ellerine bıraktığınız tesisat sorunlarınızı çözmek için sizlere birden fazla seçenek sunuyoruz.

 

Yöntem, bir nevi boru patlaklarını kapatmak amacı ile kullanılır.

Kimyasal ilaç yöntemi ile boru sorunlarını giderir iken; doğalgaz borularını bu yöntemden ayrı tutuyoruz. Sıcak ve soğuk su borularında var olan doğalgaz gerekli basıncın, bu yönteme pek de uygun olmadığını düşünüyoruz.

Su tesisatı işlemlerinizi emin olduğunuz ellere yaptırmanız gerekir. Ereğli tesisat, yaptığı her işin arkasında duran ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan ekibi ile sizlere kusursuz hizmet sunmak için bekliyor. Siz arayın, biz sorunlarınızı yok edelim.

Su kaçağı tespiti Çorlu, Su kaçağı tespiti Silivri, Su kaçağı tespiti Marmara Ereğlisi, Su kaçağı tespiti Yeniçiftlik, Su kaçağı tespiti Sultanköy

ACİL ÇAĞRI – 7/24

+90 535 298 12 74

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sohbeti Aç
Yardımcı Olalımmı ?
Merhaba
Ben Turan Usta Size Nasıl Yardımcı Olabilirim ?