Hakkımızda

7/24 Bizi Arayabilirsiniz.

Ereğli Tesisat Yanınızda

Eregli Tesisat gelişmiş servis bilinci ve anlayışı ile en iyi hizmeti vermeyi benimsemiştir. Gerek su kaçağı, gerkese tıkanıklık tamiratlarının önemli derecede kırıp, dökerek bulunabildiği bir dönemden, son teknoloji cihazlar ile noktası noktası kaçağın veya sızdırmanın tespit edildiği bir döneme geçiş yapmış bulunuyoruz.

Ereğli Tesisat, ciddi bir zaman kaybının yaşandığı tamir işlemlerini, kısa sürede gerçekleştirebilmektedir. Müşterilerinin zaman kaybı yaşamasını engellemekte; kırılıp dökülmüş zemin – duvar parçaları, kum, toz gibi kirin temizlenmesinden oluşacak zahmetten de kurtarmaktadır. Üstelik müşterilerimizin ciddi maddi ekonomik olarak tasarruf elde etmesini sağlamaktadır.

 

Koşulsuz müşteri memnuniyetini ilke edinmiş olan firmamız işi yapana kadar değil, iş bittikten sonra da müşterilerine vermiş olduğu garanti kapsamında desteğini devam ettirmektedir.

 

En iyi referansı, bugüne kadar yapmış olduğu işlerdeki kalitesi ve müşterilerinin memnuniyeti olan firmamız; aynı ciddiyet ve yaklaşım ile en iyi hizmeti, en ekonomik fiyatlarla müşterilerine sunmaya devam edecektir.

Ereğli Tesisat Tekirdağ, Marmara Ereğlisi, Çorlu, Çerkezköy, Saray, Vize, Silivri, Kapaklı, Edirne, Kırklareli, Ve Marmara Bölgesine hizmet vermektedir.

Tüm tesisatlarınız için eksiksiz bir hizmet Yelpazesi Sunuyoruz

Ereğli tesisat misyonumuz

Ereğli Tesisat olarak sahip olduğumuz ekipmanlar sayesinde su kaçağı tespitleri artık kolayca bulunabilmektedir. Önceden su kaçağını bulabilmek için evlerinizde kırılmadık alan kalmazdı.

Gelişen teknoloji sayesinde edindiğimiz su kaçağı cihazları noktasal olarak su kaçağını tespit ediyor. Bu sayede sizleri bir çok zahmetten kurtarıyoruz. Üstelik firma olarak kırmadan su kaçağı tespiti yapıyoruz. 1992 yılından itibaren tesisat konusunda hizmet veren firmamız su kaçağı tespitine 2003 yılında başlamıştır. Gelin büyük bir sorun haline gelen bu olayı çok kısa sürede çözelim. Profesyonel uzman kadromuzla sizlere hizmet vermekten onur duyarız. Bizlere ulaşarak aklınıza takılan tüm soruların cevabını bulabilirsiniz.

Neden Bizi Seçmelisiniz

Sohbeti Aç
Yardımcı Olalımmı ?
Merhaba
Ben Turan Usta Size Nasıl Yardımcı Olabilirim ?